Coşkun Sigorta - Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvence altında olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir?

65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
Coşkun Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

Özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; kişinin doğum tarihi, cinsiyet, yaşanılan il gibi faktörlere dayalı olarak değişiklik göstermektedir.Hemen Teklif Alın